Обяви 1 За нас Контакти
Продава ПАРЦЕЛ
област София, с. Петърч
100 000 €
195 583.00 лв.

(138 €, 269.90 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 11:17 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 9 пъти.
Площ:
725 m2
Регулация:
ДА
Ток:
ДА
Вода:
ДА

Описание на имота:

Изключително атрактивен имот от 725 кв.м. намиращ се в центъра на с.Петърч. Предназначение за търговска и стопанска дейност с лице към площада срещу кметството. При огромната нужда от магазини в района, предната част е идеална за целта, а долната част на имота е подходяща за къща с двор: 2 в 1. Всички комуникации пред имота. ИД:58677 За директни клиенти! БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ ЗА БАНКОВО КРЕДИТИРАНЕ! За повече информация и оглед позвънете на посочените телефони.

Особености
За пром.строителство

област София, с. Петърч
Обява: 1r175629120652241

100 000 €
195 583.00 лв.
История на цената
(138 €, 269.90 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област София, с. Петърч